Mag ik dit even ut je bericht halen?
" en dat ze het jammer vond dat ik nu minder veel dingen met olly doe
dat ik met muziekje oploop en dus minder contact heb met olly "
Het valt mij op dat je nu zelf in de gaten hebt (mede door je moeder) dat wanneer je een muziekje op hebt als je wandelt met Olly, dat je dan geen contact met hem hebt.
Je loopt dus in jezelf en ziet niet wat hij je wilt zeggen. Je hoort alleen het muziekje, je "hoort" Olly niet meer.
Kijk, dat inzicht heb je nu verkregen en dat vind ik knap.
En weet je wat ik nog meer knap vind?
JIJ!!!!
Wat ik zie op de foto's is een eenheid die nu even een niet al te beste tijd doormaakt, maar dat komt weer helemaal goed!
Ik zie een geweldige meid met een geweldige leuke hond, die samen even niet meer dat gene hebben, wat ze ooit wel hadden! En dat houdt in dat er gewerkt moet worden aan deze band, de vertrouwensband waar ik het eerder over gehad heb.
Je hoeft niet kribbig te worden op je moeder, heeft totaal geen zin meis. Je moeder bedoelt het ook allemaal goed, jullie leren van elkaar. Olly leert ook van jou en jij leert weer van Olly. Je moeder leert weer van jullie beiden!
Ik zie een team................een team wat aan het groeien is................met lessen die geleerd kunnen worden.................Olly heeft het je gegeven, de signalen.................vrouwtje, het gaat niet goed tussen ons.................kan jij veranderen? dan verander ik met je mee!!
Kom op, je kan het!! Jullie kunnnen het! Jullie zijn een mooi stel!!